Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że do ETAPU I zostały zakwalifikowane poniższe projekty: 

 

Abhinav Surendra i Vaibhav Surendra: Extra Play

Agnieszka Lecyk: Birdhouse

Alina Bagdasarova: Table and chair made of wood

Aneta Kalińska: Podwójne biurko i stołek (bez tytułu)

Anna Andrzejewicz: Stolik sensoryczny „POND”

Arnav Pande: ARC

Bogdan Lucut: Chair and table (untitled)

Braulio Gutierrez and Victoria Sarria: Place it

Calving Tang: Play Circle

Daniela Dohnalkova: Timber Abode

Eva Cecchi: Good Wooden Home

Fernnanda Driessen: Cube

Gabriela Kawińska: Pinokio

Gareth Willimas: Chair and table (untitled)

Gavin Young, Zene Krige: Chair and table (untitled)

Jude Antony: Chair for learning and play

Kunal Baberwall: KODA – premium kids workstation

Lakzhmy San Jose: Scroll: children’s desk

Marta Morawska Omalecka: Stolik i krzesełka „Spóła”

Neharika Manandhar Leeway: Children’s furniture set

Batol Studio: Grow

Sara Kowalczuk-Fijałkowska: Glädje

Waqas Zahoor: Chair and table (untitled)

Wiktoria Kozlowska, Piotr Bodzek: Tenttable

Zeinab Rezazadeh: Hod Hod table

Pablo Jimenez, Adam Friedrich, Beatriz Isca: Shh table

Aliir Puteri: Aliir

Patrycja Badura: Krzesło i stolik (bez tytułu)

Bradley McMurray: Le palet

Oliwia Syroczyńska, Brinda Sharma, Dana Berro: 001BSS

Patrycja Jakson: Handmade

Joanna Krokosz: Popot – meblozabawka

Luis Gimeno Lloret: The L wood desk

Martina Gregori: Safari

Muskan Bhojwani: Making Learning Fun

Niko Kapa: Ślizganie

Ulyana Mikhaylova: Furniture set (untitled)

Urszula Rojek, Teresa Lempicka: Gratka

Zanetta Korsak: Intarsio pop

Jing Cyuan Tang: Stramp

Diana Grauss: Mini playground

Silvia, Francesco Andreozzi-Casucci: Share

Camila Leone, Rafael Peres Mateus: Furniture (untitled)

Insaf Lamouchi: Furniture set (untitled)

Melike Yanik: Polar adventure

Rosa Hanssen, Thomas Schmitz: Table Time

Sepideh Bayat: Magic chair

Christina Tiana: Woodia furniture

Robert Sidorowicz: Vokse

Vikas Jangir: Spacecraft chair and table